Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Rekrutacja 2022/2023

Proces rekrutacji do Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie na rok szkolny 2022/2023.

1. Pierwszym etapem rozpoczynającym proces rekrutacji jest złożenie w sekretariacie szkoły . Kartę można do nas dostarczyć osobiście lub zeskanowaną odesłać na adres rekrutacja@nspku.edu.pl.
2. Kolejnym etapem rekrutacji jest spotkanie Rodziców z dyrektorem szkoły. Celem spotkania jest poznanie wymagań oraz oczekiwań względem szkoły, wstępna diagnoza dziecka. 
3. Jeśli rekrutacja dotyczy przyjęcia do klasy wyższej, kolejnym etapem jest wizyta dziecka w szkole, dzięki czemu kandydat może zobaczyć, jak wygląda funkcjonowanie klasy.
4. Ostatnim etapem przyjęcia jest podpisanie umowy oraz kompletacja dokumentów niezbędnych do przyjęcia bądź przeniesienia ucznia.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo przyjęcia do szkoły mają dzieci, które uczęszczały do Przedszkola Niepublicznego "Kraina Uśmiechu".
Przyjęcie dziecka do Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie jest możliwe wyłącznie w przypadku istnienia wolnych miejsc w danym oddziale, oraz jeśli szkoła jest w stanie zapewnić wystarczające warunki dla właściwego rozwoju ucznia.

Więcej szczegółów odnośne rekrutacji znajdą Państwo w oraz pod numerami telefonów:
Sekretariat ul. Krakowska 277 - tel - 530 726 540
Sekretariat ul. Klonowa 10A - tel - 575 442 030