DZIEŃ WALKI Z DYSKRYMINACJĄ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

TERMIN WYDARZENIA 05.05.2023 r.

Malowanie obrazu pt.
„MOJE SERCE BIJE TAK SAMO JAK TWOJE”

Pomysłodawca:
Niepubliczna Szkoła "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie (ul. Klonowa)
Współorganizator:
Psycholog Joanna Szczerbaty

Uczestnicy: Zaproszone organizacje, stowarzyszenia, każdy, kto będzie chciał wziąć udział w wydarzeniu.

CEL:
- Namalowanie wspólnego obrazu pod tytułem „Moje serce bije tak samo jak Twoje”- odcisk palca każdego uczestnika na płótnie.
- Poszerzenie świadomości dotyczącej godności osób z niepełnosprawnością intelektualną.

Proponowany program:
10:15 Zbiórka
10:30 Aleja Pod Kasztanami - rozpoczęcie, przywitanie gości.
Przemarsz ulicą 3-go maja i Kościuszki  w kierunku Rynku.
11:00  Namalowanie (poprzez odciśnięcie palców) pamiątkowego obrazu.
Wykonanie pamiątkowej fotografii.
11: 30 Zakończenie wydarzenia.

Dnia 5 maja obchodzimy
DZIEŃ WALKI Z DYSKRYMINACJĄ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Z tej okazji Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Karina Uśmiechu" oraz psycholog Joanna Szczerbaty organizują akcję społeczną malowanie obrazu.

„MOJE SERCE BIJE TAK SAMO JAK TWOJE”.

Rozpoczęcie wydarzenia nastąpi 05.05.2023 r. zbiórką o godzinie 10:15– Aleja Pod Kasztanami.
 Następnie o godzinie 10:30 uczestnicy przejdą ulicą 3 Maja oraz Kościuszki w kierunku Rynku Rzeszowskiego gdzie odbędzie się uroczyste malowanie obrazu. Każdy uczestnik poprzez odciśniecie palca na płótnie pozostawi ślad swojej obecności.
Planowane zakończenia około godziny 11:30.
Wydarzenie adresowane jest dla każdego.
Zapraszamy również do ubrania się w kolory czerwony, żółty i pomarańczowy symbolizujące odpowiednio: miłość, szacunek i godność.