Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Rekrutacja

Rekrutacja-24www

harmonogram-24www
Proces rekrutacji do Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie na rok szkolny 2024/2025.

1. Pierwszym etapem rozpoczynającym proces rekrutacji jest złożenie w sekretariacie szkoły karta zgłoszenia dziecka do szkoły 2024. Kartę można do nas dostarczyć osobiście lub zeskanowaną odesłać na adres rekrutacja@nspku.edu.pl
2. Kolejnym etapem rekrutacji jest spotkanie Rodziców z dyrektorem szkoły. Celem spotkania jest poznanie wymagań oraz oczekiwań względem szkoły, wstępna diagnoza dziecka. 
3. Jeśli rekrutacja dotyczy przyjęcia do klasy wyższej, kolejnym etapem jest wizyta dziecka w szkole, dzięki czemu kandydat może zobaczyć, jak wygląda funkcjonowanie klasy.
4. Ostatnim etapem przyjęcia jest podpisanie umowy oraz kompletacja dokumentów niezbędnych do przyjęcia bądź przeniesienia ucznia.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo przyjęcia do szkoły mają dzieci, które uczęszczały do Przedszkola Niepublicznego "Kraina Uśmiechu".
Przyjęcie dziecka do Niepublicznej Szkoły Podstawowej "Kraina Uśmiechu" w Rzeszowie jest możliwe wyłącznie w przypadku istnienia wolnych miejsc w danym oddziale, oraz jeśli szkoła jest w stanie zapewnić wystarczające warunki dla właściwego rozwoju ucznia.

Więcej szczegółów odnośne rekrutacji znajdą Państwo w regulamin oraz pod numerami telefonów:
Sekretariat ul. Krakowska 277 - tel - 530 726 540
Sekretariat ul. Klonowa 10A - tel - 575 442 030

do pobrania:
karta zgłoszenia dziecka do szkoły 2024
Regulamin 2024