Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Uroczyste pasowanie na uczniów.

Zwyczajem  naszej szkoły jest to, że w Dniu Edukacji Narodowej uczniowie klas pierwszych w obecności swoich wychowawców, nauczycieli oraz dyrekcji zostają uroczyście pasowani na uczniów.
14 października 2021 roku 42 uczniów zostało włączonych do grona uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej Kraina Uśmiechu w Rzeszowie.
Zanim jednak nastąpił ten ważny w życiu każdego pierwszoklasisty moment, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności w programie artystycznym.
Po uroczystym odśpiewaniu wspólnej piosenki, pani dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia oraz wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy. Tego dnia uczniowie klas trzecich pokazali pierwszoklasistom film, w którym podzielili się swoimi szkolnymi radami, a uczniowie klas drugich przygotowali dla nich słodycze i upominki.
Uczniowie po zakończeniu ceremonii w uroczystych biretach zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia i udali się na słodki poczęstunek.
Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów szkolnych, wspaniałych przyjaciół oraz radości z codziennego odkrywania nowych rzeczy.